SK Hranice

Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Vilím Jonáš,Joukl Radomír,Jemelka Vojtěch,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Durčák Samuel,Veselý Ondřej

Střídali: 54.min. Plaskura Matyáš(Vilím Jonáš),Pala Lukáš

Hodnocení:

Zápas v Hlučíně byl poznamenán velkou absencí , když chyběli Mateiciuc,Zobaník,Andrýsek,Petr,Mikšánek,Horváth a především umně nafilmovaným pádem útočníka domácích v pokutovém území hned v první minutě utkání 1:0 pro Hlučín. Vzápětí jsme sice vyrovnali po střele M.Dubcové z přímého kopu,ale nervózní,nepřesný a nedůrazný fotbal se čím dál více vkrádal na kopačky našich borců až z toho vyplynula brejková situace a poločasový stav 2:1 pro domácí. Do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním zlepšit herní projev a otočit výsledek,došlo i ke změnám v rozestavění,když se do středu hřiště místo D.kuchaře postavil D.Král a k M.dubcové se posunul do útoku V.Jemelka. Tyto změny hře určitě prospěli a po sérii rohových kopů a přiťuknutí T.Nedělky vyrovnal na 2:2 V.Jemelka. Bohužel další šance jsme nedůraznou hrou v koncovce neproměnili a v závěru po ojedinělé akci zazmatkoval v šestnátce S.Durčák a rozhodčí tentokrát správně nařídil pokutový kop.3:2. V posledních sekundách zápasu mohla ještě M.Dubcová po samostatném úniku srovnat stav na 3:3 ,ale přehodila brankáře i branku a tak místo očekávaných bodů odjíždíme s prázdnou a každý by se měl nad svým výkonem zamyslet a začít daleko více pracovat na trénincích,aby se tento špatný výkon v našem podání již neopakoval.!!!