FK SAN – JV Šumperk – SK Hranice 2:3 (1:2)

Dus Jakub, Scheuter David, Bubeníček Dominik, Novák Pavel, Diblík Martin, Nosál Tomáš, Jurka David, Kuhndel Radek, Šebela Jakub, Čikl Petr, Svačinka Kamil

Hecl Michal, Koždoň Michal, Draňa František, Skýva Filip

SK Hranice :

Lapeš Jakub,Joukl Radomír,Nedělka Tomáš, Kuchař Daniel,Petr Aleš ,Kádě Petr,Jemelka Vojtěch,Král Dominik,Andrýsek Radek, ,Zobaník Jakub,Pak Miroslav

Střídali: Durčák Samuel,Pala Lukáš ,Plaskura Matyáš,Hendrych Matěj

Branky: 2min. M.Pak 0:1,11min. Šumperk 1:1,15min.M.Pak 1:2,39min.Šumperk 2:2 52min.R.Andrýsek 2:3

Hodnocení:

V dalším mistrovském zápase jsme zajížděli na hřiště do Šumperka,který dokázal v minulém kole bodovat proti Třinci.Do sestavy se po vleklých zdravotních problémech konečně vrátil D.Kuchař,naopak doma zůstal stále nemocný P.Martínek.

Úvod prvního poločasu nám vyšel skvěle když po výborné nahrávce za obranu zakončil ve druhé minutě M.Pak samostatný unik 0:1. Šumperk kontroval v 11min. střelou z dálky 1:1. O chvíli později se M.Pak znovu řítil na brankáře domácích,který jeho střelu vyrazil k V.Jemelkovi , který 100% šanci zahodil slabou střelou. V 15min. vystřelil na bránu domácích D.Kuchař,střela skončila na břevně ,ale dobíhající V.Jemelka krásně nastřelil míč před bránu a M.Pak dělovkou z voleje rozvlnil síť Šumperku podruhé 1:2. Celý zbytek poločasu se odehrál převážně ve středu hřiště bez jakýchkoli šancí.

Do druhého poločasu nastupoval s lehkým zraněním jak V.Jemelka,tak M.Pak a na naší hře to bylo znát. Šumperk se začal lépe pohybovat a ovládl střed hřiště a především krajní obránci začali propadat v osobních soubojích. Po jednom takovém zaváhání A.Petra Šumperští krásnou střelou srovnali ve 39min. na 2:2. Od té chvíle nás domácí přitlačili před naši bránu a jen díky výborné hře T.Nedělky a R.Joukla se nedostali do větších šancí,co prošlo skvěle pochytal J.Lapeš.Rozhodnutí celého zápasu přišlo po krásné akci R.Andrýska,který v 52min. vyškolil obranu domácích a zavěsil 2:3. I přes závěrečný tlak Šumperka již žádná branka nepadla a my si odvážíme důležité tři body.

Zápas byl velice těžký a napínavý až do posledního hvizdu rozhodčího.Musím pochválit celý tým za bojovnost,která byla dnes rozhodující.