HFK Olomouc U15 - SK Hranice U15

22.05.2014 18:39
HFK Olomouc – SK Hranice 1:3 (0:1)

Hodnocení:

V dalším zápase jsme zavítali do Olomouce k zápasu proti HFK , poprvé v této sezóně jsme měli k dispozici téměř všechny hráče. Celý první poločas jsme byli lepším celkem a pokud jsme udrželi míč na zemi hráli jsme i pohledný kombinační fotbal ( především K. a M. Dubcovy a D. Kuchař),bohužel naše finální fáze a zakončení bylo velice zbrklé ,nebo velice nepřesné. Trefil se jen D. Kuchař po krásné kombinaci do které se zapojili O.Veselý,K.Dubcová . Do druhého poločasu nastoupili místo J.Zobaníka V. Jemelka a místo M.Mikšánka R.Joukl. Snažili jsme se hrát do kombinace s míčem na zemi ,ale opět nás srážely nepřesnosti ve finální fázi. Domácí vyrovnali po rohovém kopu kdy jsme úplně zaspali aJ.Lapeš neměl již šanci. Vyrovnávací branka domácí povzbudila , my  jsme naopak znervózněli a v této fázi utkání nás dvakrát včasným vyběhnutím podržel Lapík. Naštěstí jsme byli dost trpěliví a po krásné narážečce ,M.Dubcová,O.Veselý zavěsil P.Křenek 2:1. O chvíli později domácí faulovali a V. Jemelka zakroutil míč do brány po třetí. Do konce zápasu chyběla jedna minuta ,domácí naposledy zahrozili centrem za obranu a v souboji o míč se zranil J. Lapeš. Kuba utrpěl střední otřes mozku a zatím zůstává na pozorování ve Fakultní nemocnici v Olomouci.

PS: Přejeme Kubovi rychlé uzdravení a brzký návrat mezi tři tyče.