Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš ,Veselý Ondřej ,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Křenek Pavel,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Jemelka Vojtěch,Durčák Samuel,Joukl Radomír

Střídali: Petr Aleš,Plaskura Matyáš,Vičánek Patrik

Branka: Křenek Pavel (68min.)

Hodnocení:

Pátý zápas v řadě na soupeřově hřišti nás zavedl do Frýdku k těžkému utkání proti třetímu celku aktuální tabulky. Ještě v pátek na tréninku to vypadalo,že nastoupíme v kompletní nejsilnější sestavě, bohužel skutek byl jiný a k zápasu neodcestovali D.Kuchař( nemoc) a M.Mikšánek( slibotechna), V. Jemelka odehrál se sebezapřením jen první poločas a na jeho hře to bylo znát.

I přes všechny obtíže jsme odehráli dobré utkání,když jsme se vrátili ke kvalitní obranné hře a domácí měli velký problém tento blok překonat.

Frýdečtí byli hlavně v druhém poločase lepším mužstvem a s přibývajícím časem si dokázali vypracovat i několik šancí.Hranice hrozili jen s ojedinělých brejků.

Frýdek se ujal vedení po dorážce střely , kterou J.Lapeš neudržel , Hranice srovnali v 68min. na 1:1 Pavlem Křenkem

A vypadalo to na dělbu bodů. Bohužel v 74min(  4min. nastavení )domácí rozhodli o těsném vítězství 2:1.

PS: Domácím k vítězství sportovně gratulujeme,oni určitě nemohou za velice zvláštní rozhodování sudích,kteří svými chybami čest svým kolegům jistě neudělali.