Lapeš,Jemelka,Nedělka,Kuchař,Král,Veselý,Dubcová M., Dubcová K.,Andrýsek,Mateiciuc,Durčák,Joukl, Pala,Petr,Plaskura

Joukl 35min.,Plaskura 60min.

Sestava Karviná:

Lipták,Hladík,Greger,Szotkowski,Swaczyna,Motyčka, Ptáček,Feik,Parchanský,Macko,Wala,Hruška,Vrba, Klínek,Sembol,Skocz

Hodnocení:

V sobotním čtvrtém kole jsme jeli sehrát zápas do Karviné. V jarní části minulé sezóny jsme na tomto hřišti sehráli z naší strany kvalitní utkaní a tímto jsme se chtěli opět prezentovat. Po úvodním hvizdu se Karviná prezentovala dobrou kombinační hrou. Už v 7 min. se potvrdilo jak je důležitý důraz u hráčů v této soutěži. M.Mateiciuc, který jej nevypustil a ve velkém vápně svedl souboj s brankářem se tímto prosadil a otevřel skóre v náš prospěch. O 11 min. později opět důrazný M.Mateiciuc zabojoval ve vzduchu, ale brankář byl pozorný a míč vyrazil jen na nabýhajícího D.Kuchaře, který s úrovně velkého vápna s chladnou hlavou přehodil brankáře i obránce …0-2!!! Karviná nepřestávala hrát svou hru a díky třem individuálním chybám v naší obraně se jí podařilo vyrovnat a 5 minut po poločase zvrátit výsledek utkání ve svůj prospěch na konečných 3:2 I přes stále se zlepšující hru během posledních 15 min. se nám nepodařilo vyrovnat. Toto utkání nám ukázalo, že dobrý fotbal se dá hrát i se silnými soupeři jako je Karviná. Chtěly bychom pochválit kluky za nasazení a bojovnost  kterou předvedli, i když je stále na čem pracovat.