SK Hranice

Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Plaskura Matyáš,Jemelka Vojtěch,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Durčák Samuel,Mateiciuc Matěj

Střídali: Vitonský Ondřej(Plaskura M.),Pala Lukáš(Mateiciuc M.)

Hodnocení:

Dnes jsme propadli ve všech herních činnostech a předvedli velice slabý výkon,za který nás domácí potrestali čtyřmi brankami. Opět jsme nepochopitelně zaspali začátek zápasu a po třech hrubkách jsme prohrávali již v 11min.3:0 a z této studené sprchy jsme se nedokázali celý první poločas vzpamatovat.Druhý poločas byl již o mnoho lepší,hned v úvodu jsme soupeře zatlačili a vytvořili si čtyři 100% šance,ale v koncovce nám chyběl potřebný klid.Naopak domácí navýšili po brejkové situaci své vedení na 4:0 a zbytek zápasu se již jen dohrával.

Věřím,že se z tohoto utkání poučíme a v dalším zápase předvedeme daleko kvalitnější výkon.