SK Hranice

Lapeš Jakub,Kuchař Daniel,Nedělka Tomáš,Kádě Petr,Petr Aleš(54min.Hendrych Matěj,Jemelka Vojtěch,Král Dominik,Andrýsek Radek,Pak Miroslav,Marek Ondřej,Mikuš Martin

SFC Opava

Zouhar Matěj, Havrlant Vít, Meier Mathias, Kadlec Jan, Groda Martin, Pučan Adam, Dener Lukáš,Sládek Ondřej, Šefčík Jiří, Šikula Matěj, Musila MartinKnopp Patik, Zacpal Denis, Varyš Dominik, Bitomský Michal, Fusek Tomáš, Hartmann Patrik, Kurka Daniel

Branky: 12min. Pak Miroslav 0:1, 16min. Groda Martin 1:1, 33min. Andrýsek Radek 1:2, 46min. Ševčík Jiří 2:2, 66min. Hartman Patrik 3:2

Hodnocení:

Ke třetímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli na horkou půdu do Opavy v hodně slátané sestavě a hned bez desíti hráčů když chyběli K+M Dubcovy,Gajdoš,Jakub,Zobaník,Joukl,Martínek,Pala,Durčák,Plaskura.

Naše řady doplnili O.Marek a M.Mikuš z 2000.

Začátek zápasu nám vyšel na výbornou a již ve 12min. utekl M.Pak a nedal brankáři domácích žádnou šanci 0:1!! O dvě minuty později si to Mirďa zopakoval,obešel i gólmana,ale trestuhodně tuto tutovku zazdil,když netrefil prázdnou branku. Domácí srovnali v 16min. po zbytečné chybě V.Jemelky 1:1. Opavští hráli rychlý kombinační fotbal,ale celý náš tým zodpovědně bránil a nepouštěl střelce domácích prakticky do žádné vyložené šance.A naopak po krásné kombinační akci zvýšil R.Andrýsek ve 33min. na 1:2!!!

Druhý poločas začala Opava drtivým náporem ,který okořenila srovnávací brankou ve 46min.když propadl v obranné činnosti A.Petr. 2:2.

V těchto chvílích zápasu se projevila skutečnost,že jsme měli pouze jednoho náhradníka a síly velice rychle ubývali.

Zápas se chýlil ke konci a bylo jasné,že komu se podaří vstřelit gól ten bere všechny body. Blizoučko k vedoucí brance měl opět M.Pak,který šel v 62min. sám na gólmana,ale nedal.A jak se říká, nedáš, dostaneš a tak se bohužel také stalo a v 66min.vstřelila Opava rozhodující vítěznou branku3:2.

Předvedli jsme velice disciplinovaný výkon a klobouk dolů před všemi na hřišti.Škoda jen těch neproměněných tutovek.Bod by jsme si určitě zasloužili. I tak kluci DĚKUJEME!!!!!