SK Hranice

Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Mikšánek Martin,Křenek Pavel,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Jemelka Vojtěch,Durčák Samuel,Joukl Radomír

Střídali: Vičánek Patrik,Petr Aleš

Hodnocení:

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Opavy , kterou jsme na podzim porazili doma 2:1 a věřili jsme,že se budeme prezentovat kvalitní  kombinační hrou ,stejně tak,jako v prvním poločase proti Karviné.

Musím přiznat,že celý tým předvedl vynikající výkon a domácí Opavu jsme hlavně v prvním poločase několikrát dlouhé minuty nepustili za půlící čáru. Bohužel i takový je fotbal a z množství vypracovaných šancí jsme nedokázali ani jednou rozvlnit síť za domácím gólmanem. Opava hrozila jen z brejkových situací ,kdy nás několikrát podržel J.Lapeš.

Jediná branka zápasu padla v závěru poločasu a znamenala pro nás krutou a nespravedlivou prohru 1:0.

V každém případě chci vyzvednout tento výkon a všechny pochválit. Věřím,že následující zápas proti Vítkovicím již bude pro nás úspěšným.