SK Hranice – 1.FC Viktoria Přerov 1:3 (1:1)

Lapeš Jakub,Joukl Radomír ,Jemelka Vojtěch,Král Dominik,Andrýsek Radek,Pak Miroslav,Zobaník Jakub,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Mateiciuc Matěj,Švidrnoch Patrik

Střídali: Pala Lukáš ,Hendrych Matěj,Plaskura Matyáš

1.FC Viktoria Přerov

Bartl Radek,Navrátil Daniel,Vaculík Stanislav,Kučera Květoslav,Janalík Patrik,Suchánek Michal,Skácel Jiří,Švantner Matěj,Pospíšil Petr,Malenda Tomáš,Dostál Zdeněk

Střídali: Olšanský Radim

Hodnocení:

Dnešní zápas se mi hodnotí velice těžce. Hráli jsme proti soupeři,který ač bránil v jedenácti lidech,tak nám dal lekci s produktivity a ukázal nám,že jen herní kvalita nestačí na zisk bodů.

První poločas jsme Přerov místy až drtili a jedna hezčí akce střídala druhou,vytvořili jsme si tolik 100% šancí,že by nám vystačili na tři zápasy,bohužel produktivita a hlavně zakončení s chladnou hlavou nám srazilo vaz. Poločasový výsledek 1:1 byl naprosto nepochopitelný. Bohužel hned na začátku druhého dějství  jsme nepokryli standartku soupeře,Přerov se ujal vedení 1:2 a na naše kopačky se vplížila nervozita,která nám nedovolila srovnat výsledek.

Dnes jsme si zápas prohráli sami naprostým selháním v koncovce. Jestliže neproměníme takovéto množství šancí,tak si žádné body nezasloužíme. Máme na čem pracovat!!!!!!!!!