SK Hranice - FC Vítkovice

21.04.2013 19:08

SK Hranice – FC Vítkovice 3:3 (1:1)

Branky Hranic –  6.min.Michaela Dubcová, 38.min.Miroslav Pak, 63.minMatěj Mateiciuc

Sestavy:

SK Hranice:

Lapeš Jakub,Joukl Radomír, Durčák Samuel ,Jemelka Vojtěch,Král Dominik,Andrýsek Radek,Pak Miroslav,Zobaník Jakub,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Mateiciuc Matěj

Střídali:   Petr Aleš(38.min. Durčák),Hendrych Matěj(60.min.Král),Pala Lukáš(67.min.Pak).

FC Vítkovice:

Halamíček Filip,Ražný Eduard,Sedláček Daniel,Suchan Oskar,Kunčický Jan,Velčovský Jakub,Kichner Jakub,Sztasak Dominik,Baumann Dominik,Bandy Rostislav,Mikoláš Daniel

Střídali:  Grigoev(55.min.Velčovský)

Hodnocení:

Dnes jsme se utkali s celkem Vítkovic a opět jsme řešili problém se sestavením obranných řad když chyběli oba stopeři( Kuchař,Nedělka) a taktéž kvalitní hráč záložní řady (Švidrnoch). Nakonec se do stoperské dvojice postavili R.Joukl a J.Zobaník a na pravý kraj obrany S.Durčák.

Od začátku se hrál poměrně svižný fotbal s šancema na obou stranách. První branka padla po přímočaré akci Mateiciuc,Pak a zakončující M.Dubcová 1:0. Bohužel místo uklidnění a změny tempa hry jsme začali kazit jednoduché přihrávky a z naší hry se vytratil pohyb,čehož důrazný soupeř dokázal využít a po nedůrazné hře R.Andrýska vyrovnal 1:1.

Druhý poločas jsme začali opět svižně a střelu Mateiciuce dorazil do Vítkovické brány M.Pak 2:1. Bohužel tak jako v prvním poločase jsme přestali běhat a dostupovat urostlé útočníky Vítkovic a po zbytečném zaváhání R.Joukla soupeř vyrovnal 2:2. V této fázi zápasu nás Vítkovičtí hráči začali přehrávat a několikrát nás podržel výborný J.Lapeš. Bohužel znovu po špatné rozehrávce J.Zobaníka a nedůrazné hře R.Joukla šly hosté do vedení 2:3. Na konečných a myslím,že i spravedlivých 3:3 upravil M.Mateiciuc,který se prosadil mezi třemi obránci a dokázal přehodit vybíhajícího brankáře.

Zápas nám znovu ukázal kde jsou naše slabiny a na čem musí každý zapracovat. Za dnešní výkon musím pochválit Mirďu,Míšu,Kamču,Lapíka a za druhý poločas Matese