Lapeš Jakub,Joukl Radomír,Nedělka Tomáš,Petr Aleš ,Kádě Petr,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Pak Miroslav

Střídali: Gajdoš Martin,Durčák Samuel,Hendrych Matěj,Plaskura Matyáš

Unucka Tomáš, Krezelok Bognar, Ryba Daniel, Petružálek Matouš, Kubala Filip, Cieslar Jiří, Cieslar Vojtěch, Potůček Stanislav, Konečný Martin, Petružálek Šimon, Kisza Rostislav

Střídali

Kluz Ondřej, Nieslanik Denis, Aresin Marek, Kubík Marek

Hodnocení:

V předposledním kole před zimní přestávkou jsme na umělé trávě přivítali mužstvo Třince. V sestavě chyběli nemocní R.Andrýsek, V.Jemelka a L.Pala. Hosté byli po celý zápas pohyblivější,důraznější a hlavně na kluzkém terénu daleko přesnější. Naší hře naopak chyběl pohyb bez míče,důsledné obsazování hráčů,ale hlavně kvalitní zpracování míče a přesná přihrávka.Rovnocenným protivníkem jsme byli Třineckým jen na začátcích poločasů a to je proti tak kvalitnímu týmu málo.Prohra 0:4 je krutá,ale naprosto zasloužená.

Dnes nám vázla rozehrávka a projevila se absence stabilních hráčů základní sestavy,bohužel střídající hráči kteří naskočí do zápasu nejsou zatím přínosem a musejí na sobě zapracovat.Věřím,že v posledním kole 4.11. na hřišti HFK v Olomouci zabojujeme a podaří se nám získat důležité tři body.