Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Mikšánek Martin,Mateiciuc Matěj,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Jemelka Vojtěch,Veselý Ondřej

Byli připraveni:  Horváth Tomáš,Pala Lukáš,Plaskura Matyáš,Joukl Radomír,Vilím Jonáš

Branka: Veselý Ondřej

Hodnocení:

Po dlouhé době jsme nastoupili téměř v kompletní sestavě a dokonce i s početnou střídačkou. První poločas byl zcela v naší režii,byli jsme kvalitní na míči a důrazní v osobních soubojích z čehož vyplynuli velké šance V.Jemelky,který nejprve střelou orazítkoval tyč a poté zahodil 100% šanci ,kterou připravil M.Mateiciuc,který se prezentoval o chvíli později střelou,kterou s námahou vytěsnil hostující gólman na rohový kop. Prosadili jsme se až po rychlé akci kdy se zničeho nic objevil na hrotu stoper O.Veselý a s přehledem rozvlnil síť hostující branky 1:0. O chvíli později zvyšoval na 2:0 M.Mateiciuc,ale rozhodčí nepochopytelně tento gól neuznal za domnělý faul na brankáře(který ale asi viděl jen on).

Druhý poločas už nebyl z naší strany tak kvalitní a to hlavně v útočné fázi,kde jsme si pořádně nepřihráli,ale i přes to jsme měli další dvě velké příležitosti k navýšení skóre,když V.Jemelka neproměnil samostatný únik a M.Dubcová neproměnila pěknou kombinaci po ose V.Jemelka-K.Dubcová,její střela letěla těsně nad. Hosté se sice snažili,ale za celý zápas neohrozili domácího brankáře jediným střeleckým pokusem s vyjímkou dvou rohových kopů,což vedlo sice k těsnému ,ale  zaslouženému vítězství.