SK Hranice : MFK Frýdek- Místek 2:4( 1:2)

Lapeš Jakub,Joukl Radomír,Nedělka Tomáš,Kádě Petr,Durčák Samuel,Plaskura Matyáš,Jemelka Vojtěch,Král Dominik,Andrýsek Radek,Pak Miroslav,Zobaník Jakub,Pala Lukáš,Martínek Patrik

MFK Frýdek - Místek
Filipec Jan,Karas Richard,Kluz Patrik,Vávra Jan,Mrkvička Adam,Pánek Jakub,Gros David,Jiříček Karel,Janša Marek,Stavrovský Michal,Šaněk Jakub,Jeřábek Robin,Sojka Matěj,Klepáč Jakub,Kičin Radim,Kokeš Daniel

Rozhodčí
Štětka Zdeněk,Chlevišťan Karel,Pumprla Tomáš

Branky: 17min. Zobaník Jakub 1:0, 25min. Gros David 1:1, 31min. Janša Marek 1:2, 37min. Mrkvička Adam 1:3, 39min. Šaněk Jakub 1:4, 42min. Pak Miroslav 2:4.

Hodnocení:
V dalším kole jsme přivítali na domácím trávníku momentálně třetí celek probíhajícího soutěžního ročníku a také třetí nejproduktivnější tým(57vstřelených branek) MFK Frýdek – Místek. Hosté nastoupili v kompletní sestavě a to i se čtveřicí hráčů hrajících ve FM na střídavý start. Bohužel domácím stále chybějí nemocní ( Kuchař,Petr,Hendrych) a tak na střídačce byli připraveni pouze dva hráči(Pala,Martínek) a do hry od začátku nastoupili( Durčák a Plaskura). V Prvním poločase se hrál naprosto vyrovnaný zápas , Frýdek byl lehce fotbalovější,ale Hranice měli daleko větší brankové příležitosti a to M.Pak,který šel sám na prázdnou bránu soupeře,ale jeho ležérní zakončení vykopl z prázdné brány obránce FM. Poté znovu M.Pak po narážečce s J.Zobaníkem pálil k tyči,ale brankář hostů byl na místě. Ujala se až akce po ose Pak,Zobaník,který přesnou střelou rozjásal domácí 1:0. Celá obrana hrála pod taktovkou výtečně hrajícího T.Nedělky spolehlivě a Frýdek nepouštěla do zakončení.Bohužel ve 25min. po střele téměř ze 30metrů pustil jinak výborně chytající J.Lapeš laciný gól a bylo vyrovnáno1:1. Poté Hranice zahrávaly roh a J.Zobaník trefil z voleje parádně míč,který těsně minul bránu soupeře. Frýdek se představil jako velice produktivní mužstvo a po zaváhání Durčáka s Jouklem upravil poločasový výsledek na 1:2.
Do druhého poločasu nastoupil místo Durčáka Martínek ale tato výměna byla velice nešťastná,navíc i přes jasné upozornění Plaskury na pohyb a obsazování hráčů Frýdečtí dvakrát v rozmezí pěti minut druhého poločasu skórovali a navýšili vedení na 1:4. Domácí už jen stačili snížit po rychlé akci Lapeš,Zobaník,Pak,který přeloboval vybíhajícího brankáře 2:4. Bohužel na další zdramatizování utkání už nezbývaly síly.
V každém případě jsme si znovu dokázali,že ač nekompletní můžeme sehrát vyrovnané zápasy s jakýmkoli týmem. Chci poděkovat všem klukům za výborný a zodpovědný výkon a myslím,že pokud odehrajeme zbylé zápasy se stejným nasazením,nemáme se za co stydět.
- Tato pochvala se nevztahuje na hráče P.Martínka,který si ji svým nezodpovědným přístupem nezaslouží!!!