SK Hranice

Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš ,Jemelka Vojtěch,Král Dominik,Andrýsek Radek,Pak Miroslav,Zobaník Jakub,Durčák Samuel,Joukl Radomír,Švidrnoch Patrik,Kuchař Daniel

Střídali: Hendrych Matěj(Kuchař Daniel), Pala Lukáš,Plaskura Matyáš,Petr Aleš

Hodnocení:

Zápas proti Šumperku hodnotím poměrně kladně. Hosté nastoupili v nejsilnější sestavě , my jak je letos zvykem bez několika hráčů ( Mateiciuc,M.a K.Dubcovy, ),v předzápasovém rozcvičení se navíc zranil A.Petr a tak musel od začátku utkání naskočit D.Kuchař,pro kterého to bylo po dlouhodobém zranění první vystoupení v soutěži. Zápas to byl vyrovnaný,chvíli byli lepší hráči Šumperku,chvíli zase domácí. První branka padla po zbytečné chybě R.Joukla na půlící čáře a hosté šli do vedení 0:1. Zbytek poločasu byli hostující hráči lepší  a my pokračovali v trendu zahozených šancí,když samostatné úniky neproměnili ani Pak2x,ani Jemelka a pěknou střelu Nedělky ze 30metrů vyrazil brankář hostí.Po změně stran a přeházením sestavy jsme byli aktivnějším týmem a po několika neproměněných šancích se konečně trefil J.Zobaník 1:1. V tento moment jsme měli dokonce i na výhru,ale v několika rodících se přečíslení nás zklamala kvalitní finální přihrávka(Joukl,Jemelka) a odvaha vystřelit(Zobaník,Pak,Andrýsek). V poslední minutě zápasu jsme nedůslednou hrou (Jemelka,Pak,Král)darovali soupeři přímý kop z hranice šestnáctky,který hosté proměnili v tříbodový zisk 1:2. Dnešní zápas vyhrál ten šťastnější a nám nezbývá než se připravit na další zápas a věřit,že se konečně sejdeme v plné sestavě a prolomíme střeleckou smůlu.