SK Hranice LapešJakub,NedělkaTomáš,JemelkaVojtěch,KrálDominik,AndrýsekRadek,PakMiroslav,
Střídali: Durčák Samuel,JouklRadomír,HendrychMatěj,Pala Lukáš

SFC Opava
Zouhar Matěj,Havrlant Vít,Hartmann Patrik,Šikula Matěj,Fusek Tomáš,Pučan Adam,Šefčík Jiří,Sládek Ondřej,Kadlec Jan,Bitomský Michal,Musila Martin,Dener Lukáš,Zacpal Denis,Knopp Patrik,Rolný Jakub

Hodnocení:
Dnes jsme přivítali na domácím trávníku hráče z Opavy a myslím,že se nemusíme za dnešní výkon stydět. Do zápasového tempa jsme se opět dostávali velice pomalu a Opava si v prvních 10.minutách vypracovala dvě slušné příležitosti když nás přehrála po naší pravé straně , ale Lapík byl na místě. Hra se poté vyrovnala a tři obrovské příležitosti si vypracoval M.Pak a M.Mateiciuc,bohužel Mirďu vychytal brankář hostí a Mates nezamířil přesně. Naše nevyužité příležitosti mohou mrzet,protože hned v zápětí Opava skórovala 0:1. Vyrovnat se nám podařilo po krásné akci po ose Mateiciuc-Švidrnoh- Mateiciuc 1:1. Již v prvním poločase střídal Dina Sam a hned po začátku druhé půle vystřídal Radka Radomír. Bohužel jsme neudrželi s Opavou tempo a začali jsme propadat ve všech herních činnostech. Zlomový okamžik zápasu přišel paradoxně po nesmyslném oplácení v naší ponechané výhodě do té doby výborně hrajícího M.Mateiciuce,po kterém vstřelila Opava hodně sporný gól. Od tohoto okamžiku Slezané definitivně ovládli hru a po vystřídání Vojcka( L.Pala ) a Matese( M.Hendrych) nám na zvrat chyběla kvalita i síla . Toho hosté využili a v závěru utkání pojistili výhru třetím gólem.
Teď nás čeká 10 dní volna kde se musíme dát hlavně zdravotně do pořádku a věřím,že21.4. doma proti Vítkovicím uhrajeme dobrý výsledek.