Lapeš Jakub,Joukl Radomír,Nedělka Tomáš,Petr Aleš ,Kádě Petr,Jemelka Vojtěch,Král Dominik,Andrýsek Radek, ,Zobaník Jakub,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela

Střídali: Pak Miroslav,Pala Lukáš,Gajdoš Martin,Plaskura Matyáš,Hendrych Matěj

Uničov
Kobylka Roman, Sívek Josef, Křivánek David, Gábor Adam, Dokoupil Zdeněk, Pospíšil Radim, Záhora Tomáš, Barák Tadeáš, Muzikant Martin, Skřebský Radovan, Michalík Jakub

Střídali:Hartinger Antonín. Hartinger Pavel

Branky: 4min. K.Dubcová 1:0,14min. M.Dubcová 2:0,18min.J.Zobaník 3:0,24min.M.Dubcová 4:0,28min.R.Joukl 5:0,36min.R.Andrýsek(penalta)6:0,37min.M.Pak 7:0,46min.T.Záhora 7:1,56min.M.Pak 8:1,62min.T.Nedělka 9:1.

Hodnocení:

V dalším mistrovském zápase jsme doma hostili hráče Uničova a pohostinní jsme k nim nebyli,když jsme zatížili jejich konto devíti přesnými trefami.

Celý první poločas jsme měli ve své režii a odehráli ho prakticky na polovině soupeře. Předváděli jsme rychlý přímočarý fotbal plný pěkných kombinací a na rozdíl od předešlých zápasů jsme se snažili ohrozit brankáře Uničova téměř z každé pozice. Důsledkem toho bylo pět vstřelených branek když se trefili M.Dubcová 2x,K.Dubcová,J.Zobaník a R.Joukl. Do druhého poločasu naskočil střídající M.Pak a L.Pala(M.Dubcová,V.Jemelka) a hned první akce skončila faulem na M.Paka a penaltu proměnil R.Andrýsek.Když za minutru skóroval M.Pak a zvýšil na 7:0 šli do hry další hráči ze střídačky,M.Gajdoš,M.Plaskura a M.Hendrych(R.Joukl,D.Král,K.Dubcová). Teprve poté soupeř hru vyrovnal a dokázal vstřelit čestný úspěch. Nic víc jsme Uničovu nedovolili a naopak M.Pak a T.Nedělka upravili na konečných a zasloužených 9:1 pro Hranice.

Dnes musím pochválit celé mužstvo za předvedený výkon,za bojovnost a za aktivní a produktivní přístup v zakončování.