Joukl Radomír ,Nedělka Tomáš  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Mikšánek Martin,Křenek Pavel,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Jemelka Vojtěch,Veselý Ondřej,Durčák Samuel

Střídali: Plaskura Matyáš,Petr Aleš,Horváth Tomáš

Branky:    Vojtěch Jemelka,Pavel Křenek,Daniel Kuchař

Hodnocení:

Zápas proti Hlučínu nabídl velice důrazný bojovný fotbal plný osobních soubojů na obou stranách hřiště. Nabádali jsme tým k důsledné obraně,míče rychle od nohy a hlavně jsme chtěli hrát kombinačně po zemi. Bohužel až na pár výjimek první poločas mnoho kombinačních akcí nepřinesl,málo jsme se nabízeli,většinou běhal jen ten co měl míč,hře chyběla přesnost a to především ve finální fázi. Přesto jsme dvakrát hostující obranu přehráli a V. Jemelka  jednu akci proměnil. Hosté hráli velice důrazně,ale naše obrana nedovolila Hlučínským hráčům ani jedno zakončení.

Bohužel v poločasové přestávce musel střídat zraněný V. Jemelka  místo kterého nastoupil T. Horváth.

V druhém poločasu jsme již předváděli lepší fotbal a některé kombinační akce byli opravdu pohledné. Paradoxně v této části zápasu si hosté vypracovali jedinou šanci,kterou mohli zápas zdramatizovat,ale hostující útočník zakončoval střelou nad. Hned v zápětí jsme rozehráli pěknou kombinaci ,kterou zakončoval  P.Křenek 2:0. Třetí branka padla po dobře zahraném přímém kopu ,kdy P.Křenek přiťukl míč hlavou na střed hřiště a D.Kuchař opět hlavou zavěsil. Výsledek jsme si pohlídali a Hlučín nepustili na dostřel naší branky a tak zápas skončil 3:0.