Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Durčák Samuel,Mateiciuc Matěj,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Mikšánek Martin,Veselý Ondřej

Střídali: Plaskura Matyáš(Dubcová K..),Horvath Tomáš( Plaskura Matyáš),Pala Lukáš

Branky:  12min. Kamila Dubcová, 18min. Mates Mateiciuc

FK Fotbal Třinec

Unucka,Krezelok,Ryba,Petružálek M.,Konečný,Cieslar J.,Cieslar V.,Potůček,Kisza,Petružálek Š.,Nieslanik,Byrtus,Lisztwan,Kolesnáč,Tumlíř,Kubík

Branky:  60min. Petružálek M.

Hodnocení:

Dnes jsme přivítali na domácím hřišti hráče z Třince,kteří doposud ztratili pouhé dva body  za remízu ve Frýdku. Hrálo se na hlavním hřišti a především z naší strany to byl v prvním poločase jeden z nejlepších výkonů dosavadní podzimní části sezóny.Hráli jsme aktivně,vyhrávali osobní souboje a hlavně jsme hosty nepustili do žádné vážnější situace. První branka padla po standartní situaci,kdy střelu M.Mateiciuce Třinecký brankář neudržel a K.Dubcová pohotově zakončovala1:0. Do přestávky propadla Třinecká obrana podruhé a samostatný únik z poloviny hřiště s přehledem proměnil M.Mateiciuc 2:0!! Ve druhém dějství začali hosté předvádět rychlejší a důraznější fotbal,ale dnes jsme byli v obranné činnosti téměř bezchybní a střely Třince z větší vzdálenosti nebyli příliš nebezpečné. Bohužel 10minut před koncem zahrál D.Král z půlky hřiště nesmyslnou malou domů na kterou J.Lapeš nezareagoval včasným vyběhnutím a najednou to bylo 2:1 . Třinec nás v posledních minutách zatlačil a snažil se o vyrovnání,ale velkou bojovností jsme dokázali vedení udržet a po zásluze zvítězit. Ctěl bych pochválit celý tým a věřím,že výkon z prvního poločasu dokážeme zopakovat i v dalších utkáních. Věřím,že se také dají zdravotně do pořádku všichni marodi(R.Andrýsek,V.Jemelka,A.Petr,R.Joukl) a zvýší tak kvalitu a konkurenci v mužstvu.