Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Mikšánek Martin,Křenek Pavel,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Jemelka Vojtěch,Durčák Samuel,Joukl Radomír

Střídali: Horváth Tomáš,Plaskura Matyáš,Petr Aleš

Branka: Jemelka Vojtěch

Hodnocení:

Ke druhému jarnímu mistrovskému utkání k nám zavítalo mužstvo patřící do TOP čtverky této soutěže MFK OKD Karviná.

Ze základní sestavy chyběl O. Veselý a dlouhodobě nemocný J. Zobaník.

Nastoupili jsme v rozestavení 4-1-3-1-1 kdy právě nemocného Ondru nahradil ve stoperské dvojici M.Mikšánek.Celý první poločas byl naprosto vyrovnaný a domácí si vytvořili čtyři vyložené brankové příležitosti z nichž dokázali využít pouze jednu když utekl hostující obraně V. Jemelka a s přehledem umístil míč přízemní střelou k zadní tyčce 1:0. Hosté si vypracovali pouze dvě střelecké pozice,ale jedna z nich znamenala vyrovnání . Určitě nás můžou mrzet nevyužité 100% šance do kterých se dostal P.Křenek a tak se poločasové skóre zastavilo na stavu 1:1.

Druhý poločas již nebyl z naší strany tak kvalitní,přestali jsme dostupovat hráče soupeře,nedařila se kombinace a u některých hráčů se projevila slabší fyzická kondice. Karvinští toho dokázali využít v plné míře a i když všechny tři obdržené branky byly naprosto zbytečné a dost šťastné pramenili z našich chyb a nedůsledností.

Soupeři musíme  sportovně  pogratulovat k vítězství,ale i náš tým zaslouží pochvalu a určitě máme do dalších zápasů na čem stavět.