Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Mikšánek Martin,Mateiciuc Matěj,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Jemelka Vojtěch,Veselý Ondřej

Střídali: Andrýsek,Joukl,Plaskura, Petr

Branka: Mateiciuc Matěj

Hodnocení:

Dnes jsme přivítali soupeře s velkým „S“ Sigmu Olomouc. V prvním poločase jsme předvedli velice slušný bojovný výkon za který se nemusíme stydět. Na vedoucí branku hostů jsme ještě dokázali odpovědět po pěkné kombinaci K.Dubcové a V.Jemelky se trefil M.Mateicius. Bohužel jsme nezachytili dvakrát dlouhý míč směřující mezi obránce a tak byl poločasový výsledek 1:3. Druhý poločas začal chybou J.Lapeše a Sigma zvýšila na 1:4.Od 45 minuty bylo na hřišti už jen jedno mužstvo,nám docházely síly a z toho pramenily další chyby. Pokutový kop odpískaný po faulu J.Zobaníka ještě J.Lapeš chytil,ale na konečných 1:5 pro hosty už reagovat nedokázal.

V každém případě chci celý tým pochválit a věřím,že si všichni dokázali,že se dá hrát s každým soupeřem .