Jakub Lapeš, Veselý Ondra, Tomáš Nedělka, Dan Kuchař, Martin Mikšánek, Michaela Dubcová, Pavel Křenek, Kamila Dubcová, Ondra Marek

Střídali:

Dominik Král (Ondra Marek) , Mates Plaskura (Radomír Joukl) , Vašek Veselka (Dominik Král)

Branky:

Kamila Dubcová

Dnešní mistrovské s Bílovcem jsme kvůli atletickým závodům na stadióně odehráli na hřišti sousedního Ústí. Do zápasu jsme šli s tím, že chceme hrát svůj fotbal a vyhrát. Soupeř se představil důraznou hrou a prvních 20 minut jsme se s tím nebyly schopni vyrovnat a prosadit se a soupeř z jedné z těchto akcí nastřelit tyč. Postupem času se hráči Hranic dostali do herní pohody a podržením míče na zemi získávali herní převahu, která jen díky složitému řešení jednotlivých situací nebyla zakončená vstřelenou brankou. Do druhého poločasu jsme si řekli, že budeme pokračovat ve stejné hře. Z jedné z krásných a vykombinovaných situací se po centru z levé zálohy prosadila Kamča Dubcová 1:0 !!! Bohužel, za nedlouho po vstřelení branky se po chybě ve středu hřiště prosadil hezkou střelou soupeřův hráč a srovnal na konečných 1:1  Všichni hráči si dnes zaslouží pochvalu nejen za přístup a bojovný výkon, ale i za předvedenou hru. Dnes se velice dobře v kádru představili hráči ročníku 2000 Marek,Veselka,Kňura,za což jim děkujeme!!!

Další zápas odehrajeme na domácím hřišti v neděli v 13:30 proti mužstvu z Orlové Lutyně.Sraz je v 12:25 na SK!!!