SK Hranice

Lapeš Jakub,Kuchař Daniel,Nedělka Tomáš(30min.Jakub David,60min.Martinek Patrik),Kádě Petr(30min.Joukl Radomír),Petr Aleš(30min.Andrýsek Radek),Jemelka Vojtěch,Král Dominik,Zobaník Jakub,Dubcová Kamila,Gajdoš Martin(24min.Pak Miroslav),Dubcová Michaela(60min.Hendrych Matěj),

Valašské Meziříčí

Pobořil Lukáš, Kadla Ondřej, Straka Jakub, Plesník Martin, Daněk Štěpán, Gajdůšek Petr, Horák David,Pavlíček Tomáš, Pop Ivo, Horák Roman, Vrána Šimon, Marek David, Podzemský Jiří

Branky: 19min. Plesník Martin 0:1, 22min. Dubcová Michaela 1:1, 28min. Horák Roman 1:2, 51min. Kuchař Daniel 2:2, 54min. Pak Miroslav 3:2,58min. Pak Miroslav 4:2, 65min.Pavlíček Tomáš 4:3.

Rozhodčí:

Hlavni: Domisch Michal

Pomezní: Lakomý Lukáš, Petr Zdeněk

Hodnocení:

První mistrovské utkání se odehrálo za vražedného horka na hlavním hřišti SK a za příjemné podpory místních i hostujících fanoušků. Byl to vyrovnaný zápas až do posledního hvizdu hlavního rozhodčího Michala Domische,ve kterém měli ze začátku na vrch hosté , kteří se po chybě domácí obrany ujali v 19min.vedení. Na štěstí se našim podařilo srovnat již za tři minuty zásluhou Michaely Dubcové. Bohužel tato srovnávací branka probudila spíše hosty z Valmezu a po našich neuvěřitelných minelách v obraně strhl vedení na stranu hostů Horák Roman. V této fázi utkání Hranické několikrát podržel Kuba Lapeš a jen jemu patří dík za poločasové skore 1:2.

Do druhého poločasu nastoupil M.Pak na místo nevýrazného Gajdoše M., Joukl R. vystřídal chybujícího P.Káděho a David Jakub zraněného T.Nedělku,Dále pak Andrýsek R. místo Petra A. a tyto změny přinesly obrat v zápase,kdy hlavně M.Pak byl tahounem mančaftu a po zásluze trenéry vyhodnocen jako nejlepší hráč na hřišti.

Obrat nastartoval v 51min. povedenou střelou z přímého kopu Kuchař D. a od tohoto vyrovnávacího gólu jsme byli lepším týmem a iniciativu jsme přetavili ve dvě branky M.Paka. V 60min. Do hry zasáhli Hendrych Matěj a Martinek Patrik, ale bohužel tato střídání nepřinesla do hry nic pozitivního a spíše nám ublížila. Toho hosté využili a snížili na konečných 4:3 .

Máme před sebou velice těžkou sezonu a každý hráč musí odvádět pro tým 100% výkon jak na tréninku ,tak v zápase. Bohužel to mi u mnohých stále chybí.

Jinak děkujeme za první tři body a jen tak dále.