Lapeš Jakub ,Nedělka Tomáš  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Pala Lukáš,Horvath Tomáš,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Jemelka Vojtěch,Joukl Radomír

Střídali: Andrýsek Radek(36min.),Plaskura Matyáš(42min.)

Dus,Scheuter,Janíček,Novák,Nosál,Jurka,Breckl,Kuhndel,Koždoň,Simon,Svačinka,Macoun,Šebela

Branky

0:1 40min. Svačinka,  1:1 45min. Nedělka

Hodnocení:

Dnešní zápas na domácím hřišti proti Šumperku nepřinesl moc kvalitní a už vůbec ne pohledný fotbal. Hosté měli v prvním poločase lehkou územní převahu,ale paradoxně největší šanci měl domácí záložník T.Horváth,který lehce tečoval přihrávku J.Zobaníka a míč jen těsně minul branku soupeře. Do druhého poločasu vystřídal R.Andrýsek nevýrazného L.Palu,hra se vyrovnala,ale byl to spíše boj ve středu hřiště. Hosté se ujali vedení po obrovské hrubici stopera T.Nedělky,který nezvládl malou domů a samostatný únik nezastavil ani J.Lapeš 0:1. Teprve potom jsme začali více běhat a vytvořili si několik příležitostí a standartních situací. Po jedné z nich vyrovnal na konečných a spravedlivých 1:1 T.Nedělka,který trefil z voleje centr R.Andrýska.

Dnes se bohužel před zápasem zranil A.Petr a při absenci Veselého,Durčáka ,Mikšánka a Mateiciuce nám chybí potřebná hráčská kvalita.