SK Hranice - Lapeš,Nedělka,Jemelka,Durčák,Petr,Švidrnoh,Andrýsek

,M.Dubcová,K.Dubcová,Pak,Mateiciuc,Hendrych,Pala

Sigma Olomouc - Groger,Galus,Neuer,Sláma,Sivoň,Stoklasa,Zmrzlý,Chytil,

Polanský,Zifčák,Jankovič,Al Kuhaly,Furmánek,Matoušek,Hrabálek,Obdržálek,Kamas

Hodnocení: Do prvního jarního mistráku jsme odjížděli opět zcela ve zdecimované sestavě když chyběli Kuchař,Zobaník,Král,Joukl,Plaskura a Jemelka s Andrýskem měli taktéž zdravotní problémy. Hrálo se na UT v areálu Androva stadionu s nejlepším celkem soutěže a v hodně pozměněné sestavě když na post předstopera nastoupila K.Dubcová. Sigma měla celý zápas jasnou převahu , ale do 23min. neměla větší příležitost ke vstřelení branky. Po té začala propadat pravá strana obrany a poločasové skore bylo 3:0 pro domácí. Druhý poločas střídal Hendrych za Andrýska a Pala za Durčáka a domácí postupně přidali dalších 5 branek( 4 po rohových kopech). Od většího brankového rozdílu nás zachránil výborně chytající Lapeš a spolehlivě hrající Nedělka s K.Dubcovou ve středu obrany.