K.Dubcová,Křenek(60min.Plaskura),Jemelka,Joukl,
Petr(35min.Nedělka),Durčák

BRANKY:

15min.Vojta Jemelka

Dnešní deštivého dopoledne jsme odehráli první letošní mistrovské utkání a to na hřišti SK Uničov. Kvůli špatnému počasí se zápas hrál na umělé trávě. Hřiště které je bohužel menších rozměrů a naše špatná hra, se projevila na kvalitě utkání. Během prvního poločasu jsme si vytvořili pár šancí k ohrožení soupeřovi branky,ale tyto situace jsme až na jednu nedokázali proměnit. V 15min. se díky svému důrazu před brankou soupeře,dokázal prosadit Vojta Jemelka a střelou z malého vápna překonal brankáře. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím že se naše hra musí zlepšit,ale opak byl pravdou. Soupeři jsme sice nedovolili hrát kombinační fotbal,ale nic navíc jsme neukázali. V 69min. rozhodčí po sporné situaci v naší šestnátce nařídil proti nám nepřímí kop,naštěstí kluci situaci zvládli. Po náročném zápase plném tvrdých soubojů a sporných rozhodnutích rozhodčích jsme si zaslouženě odvezli výhru 0:1

ŽK: 69min. Jakub Lapeš