Lapeš Jakub ,Veselý Ondřej  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Nedělka Tomáš,Andrýsek Radek,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Jemelka Vojtěch,Mateiciuc Matěj

Střídačka: Pala Lukáš,Plaskura Matyáš,Horváth Tomáš

Javorek,Sedláček,Chlebík,Hluchý,Šimíček,Čonka,Štefka,Polášek,Dybal,Kaleta,

Teichman,Fojtík,Dluhoš,Kyselý,Golich

Branky: 2x M.Mateiciuc,M.Dubcová - č.4 Hluchý

Hodnocení:

Dnes jsme sehráli velice těžké utkání na půdě Bílovce ,který nás v minulé sezóně velice potrápil.Začátek zápasu jsme jak je našim dobrým zvykem opět nezachytili a trvalo dobrých 15min. než jsme se dostali do tempa a do hry. Postupem času se naše hra zlepšovala a navíc jsme M.Mateiciucem vstřelili vedoucí branku,která nás uklidnila a přinesla potřebnou herní kvalitu. Nejspíše rozhodující úder jsme domácím zasadili v poslední minutě prvního poločasu,kdy po krásné uličce R.Andrýska  zakončovala M.Dubcová 0:2. Druhý poločas byl vyrovnaným soubojem,kdy Bílovec sázel především na nakopávané míče za obranu a podařilo se jim snížit. Ovšem po další samostatné akci vrátil dvougólové vedení na naši stranu M.Mateiciuc a tento výsledek se stál nakonec konečným.

Děkuji hráčům za předvedený bojovný výkon a zasloužené důležité body do tabulky.