Valašské meziříčí – SK Hranice 7:7 (3:4)

Pobočil, Reisskup, Šnajdr, Pop, Horák, Švidrnoch, Štefka, Pavlíček, Kučera, Furmánek, Vrána, Pobořil, Gajdůšek, Jašíček

SK Hranice

Lapeš Jakub ,Veselý Ondřej  ,Kuchař Daniel,Král Dominik ,Zobaník Jakub,Plaskura Matyáš,Andrýsek Radek,Dubcová Kamila,Dubcová Michaela,Petr Aleš,Kubeša Pavel

Střídali: Nedorostek Marek,Kňura Adam,Pala Lukáš

Branky: 17,20,38min. M.Dubcová,36min. K.Dubcová, 12,31min.J.Zobaník,54min.A.Kňura

Hodnocení:

K prvnímu mistrovskému utkání jsme odjížděli jen s torzem týmu když chyběli ( Nedělka,Mikšánek,Durčák ,Jemelka,Joukl,Horváth,Mateiciuc) a Hendrych,který ale před odjezdem oznámil ukončení hráčské činnosti. Úvodních 10min. jsme na hřišti doslova prospali a v 9.minutě to bylo téměř na vhození ručníku do ringu když VM vedl 3:0 a to ještě J.Lapeš několik příležitostí zlikvidoval. Naštěstí svůj den neměla ani obrana Valmezu a toho jsme dokázali využít k otočení výsledku na 3:4 když se 2x prosadil J.Zobaník a M.Dubcová. V poločasové přestávce došlo k vystřídání P.Kubeši za M.Nedorostka(brankář ročníku 2000).Druhý poločas začal skvěle a v rozmezí 36-38min. vstřelila K. a M.Dubcová další dvě branky a nyvýšila vedení na 3:6. Bohužel ve 48.min. odstoupil zraněný R.Andrýsek ( nahradil ho A.Kňura- také brankář ročníku 2000) a domácí snížili mezi 50-52minutou na 5:6. Dvoubrankové vedení se podařilo získat po střele A.Kňury,ale domácím vyšel závěr zápasu a dvěma góly stanovili konečný výsledek na hokejových 7:7.